subject {πρωτάθλημα} πρωτάθλημα {πρωτάθλημα} ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Ο «μαθητής» Ιτού…
email amee.paling@gmail.com
date 24-08-23 18:42
hit 3

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Μέχρι πρόπερσι ήταν αχώριστοι συνεργάτες στον Παναθηναϊκό. Πλέον παραμένουν φίλοι, αλλά για 40 λεπτά ήταν αντίπαλοι και ο μαθητής νίκησε το......

Ο «μαθητής» Ιτούδης νίκησε το «δάσκαλο» Ομπράντοβιτς ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Νίκη 91-76 της Μπάνβιτ απέναντι στη Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

Μέχρι πρόπερσι ήταν αχώριστοι συνεργάτες στον Παναθηναϊκό. Πλέον παραμένουν φίλοι, τα καλυτερα μεσιτικα γραφεια βολος αλλά για 40 λεπτά ήταν αντίπαλοι και ο μαθητής νίκησε το δάσκαλο. Η Μπάνβιτ του Δημήτρη Ιτούδη κέρδισε εύκολα (91-76) τη Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ του Ζέλικο Ομπράντοβιτς και παραμένει αήττητη στην τουρκική λίγκα μετά από επτά αγωνιστικές.

Ο Ερλ Ρόουλαντ με 25 και ο Τσαρλς Ντέιβις με 20 πόντους ξεχώρισαν από τους γηπεδούχους, ενώ 13 πρόσθεσε ο Σάμι Μεχία και από 10 οι Ερμάλ Κούτζο και Ερκάν Βεϊσέλογλου. Από τη «Φενέρ», που γνώρισε τη δεύτερη ήττα της στο πρωτάθλημα, ο Εμίρ Πρέλτζιτς είχε 13 πόντους, τριαρι ενοικιαση βολος 12 πρόσθεσε ο Μπόσπιτια για ενοικιαση στην βολοςν Μπογκντάνοβιτς και 10 ο Μπο ΜακΚάλεμπ.

Πηγή: ΕλλάδαΕλλάδας: Ο Παναθηναϊκός κόντρα στον Εργοτέλη, σπιτια βολος προσ ενοικιαση ο Ολυμπιακός ΕλλάδαΕλλάδας ο Παναθηναϊκός θα βρει τον Εργοτέλη, ενώ ο Ολυμπιακός το