subject ΟΤΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Είμαστε …
writer Mei
email meilazenby@yahoo.com
date 24-08-22 13:13
hit 2

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Είμαστε όλοι υπεύθυνοι»

«Είμαστε όλοι υπεύθυνοι» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο τεχνικός του Απόλλωνα 1926, Ανδρέας Παντζιαράς, ανέλαβε την ευθύνη για την ήττα από τον Αιγινιακό.






Ο 36χρονος τεχνικός υπέβαλε την παραίτησή του, ρετιρε βολος αγορα η οποία ωστόσο δεν έγινε δεκτή, ρετιρε κεντρο βολοςσ ενώ τόνισε ότι η ομάδα του δεν αντέδρασε παρά το γεγονός ότι αγωνιζόταν με αριθμητικό πλεονέκτημα από το 28’:


«Θέλω να συγχαρώ τον Αιγινιακό για τη νίκη. Εμείς έχουμε πωληση σπιτιων βολος τρεις συνεχόμενες ήττες. Μετά τη σημερινή μας ήττα, σπιτια στην σπιτι βολος ενοικιαση βολος προσ πωληση αναλαμβάνω την ευθύνη. Για αυτό θα δώσω την παραίτησή μου στον πρόεδρο και θέλω να τη δεχτεί. σπιτια για πωληση βολος κεντρο Όσο για το ρετιρε κεντρο βολοςσ παιχνίδι...


Στο πρώτο μέρος ήμασταν καλοί. Στην επανάληψη και παρόλο που ο Αιγινιακός έπαιζε με δέκα παίκτες από το 28’ μετά την αποβολή του Φαμπίνιο, σπιτια πωληση φοιτητικα διαμερισματα βολος ζωγραφου βολος δεν μπορούσαμε να αξιοποιήσουμε ούτε μία ευκαιρία για να μειώσουμε το σκορ».


Τι φταίει και η ομάδα έχει αρνητικά σπιτια προσ πωληση βολος χρυση ευκαιρια αποτελέσματα: «Δεν μπορώ να σας δώσω σαφή απάντηση. Είμαστε όλοι οι υπεύθυνοι και τεχνική ηγεσία και παίκτες».


Σάββας Αχλατλής




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글