subject ΣΥΡΙΖΑ YouTube Έλληνες Αθήνα «Αν συνεργαστούμε με τους ΑΝ.ΕΛ. εγώ bye-…
writer Christel Buggy
email christel.buggy@free.fr
date 24-08-16 06:36
hit 4

본문

Αθήνα «Οποιοσδήποτε έγραφε ένα τέτοιο κείμενο, θα με είχε απέναντι», δήλωσε μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 ο Πέτρος Τατσόπουλος. Ο βουλευτής του......

«Αν συνεργαστούμε με τους ΑΝ.ΕΛ. εγώ bye-bye» Αθήνα Τατσόπουλος:Η Αυγή έχει μεγάλη ευθύνη που δημοσίευσε το κείμενο




«Οποιοσδήποτε έγραφε ένα τέτοιο κείμενο, θα με είχε απέναντι», δήλωσε μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 ο Πέτρος Τατσόπουλος.



Ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ αναφέρθηκε στη διαμάχη που είχε με τον Β. Μουλόπουλο, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Δε νομίζω ότι η Αυγή ασχολείται μαζί μου. Έχει μεγάλη ευθύνη η Αυγή που είναι μια ιστορική Εφημερίδα. Έχει μεγάλη ευθύνη που δημοσίευσε αυτό το κείμενο». Και πρόσθεσε: «Το θέμα ανέβηκε από την εκμετάλλευση του κειμένου αλλά είναι συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια».



Ο κ. Τατσόπουλος σχολίασε και το ενδεχόμενο συνεργασίας της Κουμουν Δούρου με τους Ανεξάρτητους Έλληνες σημειώνοντας: «Δίνουμε ένα μήνυμα ότι αν συνεργαστούμε με τους λαϊκιστές, τον λαϊκισμό θα τον βρούμε μπροστά μας».



Ξεκαθάρισε δε ότι σε περίπτωση συνεργασία του ΣΥΡΙΖΑ με τους ΑΝ.ΕΛ. εκείνος θα φύγει και τόνισε ότι παραμένει βουλευτής της αξιωματικής αντιπολίτευσης επειδή τον στήριξε ο Αλέξης Τσίπρας.
















Αθήνα Αθήνα Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ Κατασκευή ιστοσελίδων για Οφθαλμίατρος Αθήνα την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글