subject βουλευτών ακίνητα Έλληνες Αθήνα - Πολιτική - Δεν παραιτήθηκε το πρωί, …
writer Vivien Washburn
email vivienwashburn@gmail.com
date 24-08-14 19:15
hit 3

본문

Αθήνα Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, άμεση ενημέρωση για όλες τις εξελίξεις, Διασκέδαση – Ψυχαγωγία και Αθλητισμός

- Πολιτική - Δεν παραιτήθηκε το πρωί, επανήλθε το βράδυ... Αθήνα Μπορεί η συνεδρίαση της ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ χθες να έληξε χωρίς... απώλειες, καθώς καλυμμένος από τις αποστάσεις που κράτησε ο Αλέξης Τσίπρας από την επίθεση στο πρόσωπό του, ο Πέτρος Τατσόπουλος δεν παραιτήθηκε, το ίδιο βράδυ όμως ο βουλευτής επανήλθε, απαντώντας αυτή την φορά δια ΜΜΕ στο κορυφαίο στέλεχος του ΣΥΡΙΖΑ που τον στοχοποίησε, Κατασκευή ιστοσελίδων Αθήνα: Εντοπισμός Προτύπων Συμπεριφοράς τον Βασίλη Μουλόπουλο, αλλά και επιμένοντας στις απόψεις του περί τυχόν συνεργασίας του ΣΥΡΙΖΑ με τους Ανεξάρτητους Έλληνες.



Προανήγγειλε μάλιστα την αποχώρησή του από τον ΣΥΡΙΖΑ σε περίπτωση κεντρικής συνεργασίας με το κόμμα του Πάνου Καμμένου, ενώ ως κατάλληλο για τυχόν συμμαχίες του κόμματός του, «έδειξε» τον δρόμο της Κεντρο Αριστεράς. «Αν φτάσει σε επίπεδο επίσημης κεντρικής συνεργασίας ο ΣΥΡΙΖΑ με τους Ανεξάρτητους Έλληνες, που εγώ τους θεωρώ ότι είναι αρχέτυπο του λαϊκισμού, εγώ θα αποχωρήσω, Content Marketing Αθήνα δεν έχω καμία θέση σε ένα τέτοιο σχήμα», είπε ο Πέτρος Τατσόπουλος μιλώντας στο κεντρικό δελτίο του Star Channel, προσθέτοντας πως μόνη κυβερνητική διέξοδος για τον ΣΥΡΙΖΑ αν θέλει όντως να πετύχει κάποιες συμμαχίες είναι η «στροφή» του στην ευρύτερη Κεντρο Αριστερά, Μάρκετινγκ Αθήνα: Έρευνα
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글