subject καλοκαίρι ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ καλοκαίρι ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Εγκληματίες …
writer Helen
email helen.llanas@ymail.com
date 24-08-04 07:08
hit 5

본문

σπιτογατοσ καλλιθεα βολος - https://bee-iolkos.gr/ATHENS-0000000675-spitogatos-kallithea-volos.html. ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Εγκληματίες στην Καβάλα»!

«Εγκληματίες στην Καβάλα»! ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μίλησε για... εγκλήματα στον προγραμματισμό και στην ενίσχυση της Καβάλας.






Απίστευτες αιχμές σε βάρος αυτών που έφεραν τους ποδοσφαιριστές το καλοκαίρι στην Καβάλα άφησε ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μετά το 0-0 με τη Δόξα Δράμας. Αναλυτικά δήλωσε:


«Θέλαμε πολύ το ματς, αλλά δεν βοήθησε το γήπεδο. Δεν έχω παράπονο. Αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά, φθηνα επιπλωμενα διαμερισματα βολος γιατί δουλεύουν πολύ. Εγώ παραιτούμαι. Έκανα δύο μήνες μεγάλη προσπάθεια, σπιτια προσ ενοικιαση βολος αλλά δυστυχώς πληρώνω τα εγκλήματα κάποιων μαζί με τους συνεργάτες μου. Είδατε στα τρία τελευταία ματς πόσο βελτιωθήκαμε. Κάποιοι δεν έχουν υπομονή. Εγώ ξέρω ότι οι ομάδες αγοράζουν ποδοσφαιριστές. Εδώ έγιναν άλλα πράγματα... Δεν το σκέφτηκα όταν ήρθα, αλλά δεν περίμενα τέτοιο κλίμα και τέτοια εγκλήματα. Μέσα μου νιώθω όμορφα. Ο Βλάσης Τσάκας προσπαθεί, αλλά ο προγραμματισμός είναι πολύ λάθος. Έχει γίνει έγκλημα και το πληρώνει η ομάδα και ο κόσμος. Ευχαριστώ τους παίκτες. Η δουλειά φαίνεται. Έκανα προετοιμασία, μοντάρισμα, όλα μαζί. Αυτό δεν ήταν ομάδα. Δεν ξέρω ποιος έκανε τα εγκλήματα, γιατί δεν ήμουν εδώ».


Σε λίγο περισσότερα...




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Ξήλωσαν» αυθαίρετες κατασκευές από μαγαζί στο Κολωνάκι

Σε επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας...

Αυθαίρετες κατασκευές από επιχείρηση εστίασης στη συμβολή των οδών Πατριάρχου Ιωακείμ και Φιλικής Εταιρείας, ρεαλ εστατε βολος απομάκρυνε το πρωί συνεργείο του δήμου Αθηναίων.



Τα μικτά κλιμάκια του δήμου Αθηναίων (δ/νσεις κα πολεοδομίαπολεοδομίας και Πρασίνου) πραγματοποιούν ελέγχους για πολεοδομικές παραβάσεις και αυθαίρετες κατασκευές σε επιχειρήσεις της Αθήνας.



Οι έλεγχοι ξεκίνησαν το καλοκαίρι από την πλατεία του Αγ. Θωμά στην περιοχή Γουδή και μέχρι στιγμής έχουν ελεγχθεί η πλατεία Βάθη, το Μεταξουργείο, το Γκάζι, η πλατεία Αγ. Ανδρέα, η Λαμπρινή και η οδός Διονυσίου Αρεοπαγίτου.Η Αρχιεπισκοπή Αμερικής κοντά στην "Αποστολή"

Οι Έλληνες ομογενείς θα συνεχίσουν να βρίσκονται στο πλευρό των α Δελφών τους, μέσω των προγραμμάτων της Εκκλησίας είπε ο Αρχιεπίσκοπος κ. Δημήτριος

              Πυλώνα κοινωνικής σταθερότητας χαρακτήρισε την ΄΄Αποστολή΄΄ ο Σεβασμιώτατος Αρχιεπίσκοπος  Αμερικής κ. Δημήτριος στη συνάντηση που είχε στη Νέα Υόρκη με τον Γενικό Διευθυντή του Οργανισμού κ. Κωνσταντίνο Δήμτσα.

«Χωρίς την κοινωνική προσφορά της Εκκλησίας, χωρίς την προσπάθεια του Αρχιεπισκόπου κ. Ιερωνύμου και της ΄΄Αποστολής΄΄ η οικονομική κρίση στην Ελλάδα θα ήταν βαθύτερη και ανεξέλεγκτη», είπε ο Σεβ. κ. Δημήτριος, ο οποίος δήλωσε εντυπωσιασμένος από το μέγεθος του έργου, τη μεθοδικότητα και τη διαφάνεια του Οργανισμού της Αρχιεπισκοπής.

             Ο Αρχιεπίσκοπος της Αμερικής και ο Γενικός Διευθυντής της ΄΄Αποστολής΄΄, στη δίωρη συνάντησή τους, εξέτασαν λεπτομερώς τα νέα δεδομένα και την εξέλιξη της κρίσης στην Ελλάδα καθώς και τις επιπτώσεις που δημιουργεί στην οικογένεια και κυρίως στα παιδιά.

Ο κ. Δήμτσας παρουσίασε οικονομικό απολογισμό των προγραμμάτων που βρίσκονται σε εξέλιξη ανάμεσα στην Αρχιεπισκοπή Αμερικής, σπιτια προσ πωληση βορεια προαστια βολος τον IOCC  και την ΄΄Αποστολή΄΄ και ενημέρωσε διεξοδικά για τα νέα προγράμματα που έχουν σχεδιαστεί.

              «Οι Έλληνες υποφέρουν και αυτό το βιώνουμε καθημερινά», είπε ο κ. Δήμτσας και πρόσθεσε, σπιτια για ενοικιαση αμπελοκηποι βολος «για να έχει κανείς μία τάξη μεγέθους της κρίσης θα αναφέρω ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα: Τα δέματα αγάπης που προσφέρει η ΄΄Αποστολή΄΄  σε οικογένειες που ζουν κάτω από 8.000 ευρώ ετησίως, το 2011 έφθασαν τα 7.851, το 2012 διανεμήθηκαν 35.583 και μόνο το α΄εξάμηνο του 2013, 33527».

Επίσης ο κ. Δήμτσας ευχαρίστησε τον Σεβασμιώτατο Αρχιεπίσκοπο Αμερικής και έκανε λόγο για την μεγαλοψυχία και τη γενναιοδωρία την Ελλήνων ομογενών που στάθησαν στους εμπερίστατους αδελφούς τους.

              Ο Σεβ. Δημήτριος αναφέρθηκε εκτενώς στο έργο του Αρχιεπισκόπου κ. Ιερωνύμου, ευχαρίστησε τον κ. Δήμτσα για την αναλυτική ενημέρωση και πρόσθεσε: ρετιρε βολος αγορα «Η Αρχιεπισκοπή Αμερικής, σπιτια στην βολος ενοικιαση οι Έλληνες ομογενείς θα συνεχίσουν να βρίσκονται στο πλευρό των α Δελφών τους, μέσω των προγραμμάτων της ΄΄Αποστολής΄΄. Είμαι πεπεισμένος ότι γρήγορα η κρίση θα ξεπεραστεί και η Ελλάδα θα βρει τη θέση της. Οι προσπάθειες στήριξης μας συνεχίζονται, εξετάζουμε το ενδεχόμενο άμεσης νέας βοήθειας».









































 

           Μ.Κ.Ο. ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ήρας 8 & Δέσπως Σέχου 37, σπιτια προσ ενοικιαση νεα ιωνια βολος Ν. Κόσμος (πλατεία Κυνοσάργους), Τ.Κ.: σπιτια για ενοικιαση κεντρο βολος 11743, ρετιρε βολος αγορα Τηλ.: 213 0184400,www.mkoapostoli

   


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: http://footballleaguenews.gr/teams/north/2012-09-17-11-17-41/item/25528-εγκληματίες-στην-καβάλα.html




ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글