subject Εμπιστοσύνη γυμναστήριο Εμπιστοσύνη ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Οι «σκίνχεντ» του Μπρού…
writer Junko
email junkowagstaff@cox.net
date 24-08-01 02:12
hit 5

본문

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Ο φωτογράφος Adam Krause βρισκόταν στο γυμναστήριο της γειτονιάς του όταν πρωτοσυνάντησε τα άτομα που θα αποτελούσαν το αντικείμενο της συλλογής του με τίτλο «Greenpoint Brooklyn Nazi Skinheads». Ο Krause......

Οι «σκίνχεντ» του Μπρούκλιν ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Φωτογραφικό πρότζεκτ του Adam Krause - Δείτε τις φωτογραφίες




Ο φωτογράφος Adam Krause βρισκόταν στο γυμναστήριο της γειτονιάς του όταν πρωτοσυνάντησε τα άτομα που θα αποτελούσαν το αντικείμενο της συλλογής του με τίτλο «Greenpoint Brooklyn Nazi Skinheads».



Ο Krause πέρασε αρκετές εβδομάδες μαζί τους φωτογραφίζοντας τους άλλοτε με καλυμμένο πρόσωπο κι άλλοτε όχι, ασεπ online ενίοτε δίπλα σε ναζιστικά σύμβολα, δικαιωματα ενοικιαστη εξωση και διάφορα μέρη.



«Ήταν μια συλλογική προσπάθεια», ασεπ επικοινωνια λέει ο φωτογράφος στο slate.com. «Κάποιοι δεν ήθελαν να φωτογραφηθούν στα σπίτια τους οπότε επιλέγαμε άλλα μέρα που να τα νιώθουν οικεία».



Ανάμεσα στον Krause και τα «μοντέλα» του είχε γίνει σαφές πως ο ίδιος δεν ενστερνιζόταν τις ιδέες τους. Αλλά, ασεπ online αιτηση όπως λέει ο φωτογράφος, αξιολόγηση στα αγγλικά κέρδισε την εμπιστοσύνη τους επειδή κατανόησε το background τους και τους αντιμετώπισε με σεβασμό. «Οι παππούδες μου ήταν στο Ολοκαύτωμα» δήλωσε, Κτηματολόγιο «μεγάλωσα με αυτό το βάρος. Με αυτό το δεδομένο, καταγγελία μίσθωσης κατοικίας αορίστου χρόνου είμαι ένας άνθρωπος χωρίς προκαταλήψεις, ασεπ κτηνιατροι δεν κρίνω κανέναν. Έχω κάνει πολλά χαζά πράγματα στη ζωή μου.



Προφανώς δεν προσυπογράφω αυτά που πιστεύουν αλλά καταλαβαίνω πως κάποιος μπορεί να έχει διαφορετική άποψη από την κυρίαρχη. Καταφέρνω να απομακρύνω τον εαυτό μου από μια κατάσταση και να μην εκφράζω κανένα συναίσθημα».




Δείτε τις φωτογραφίες...



































ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글