subject ΟΤΕ URL Θεσσαλονίκη γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Μπουτάρ…
writer Tania Macaluso
email tania.macaluso@ig.com.br
date 24-07-26 07:38
hit 234

본문

γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Απαντώντας σε επικρίσεις που δέχεται για το έργο του στην πόλη -και ειδικότερα σε παλαιότερη κριτική από τον Ανδρέα Παπαμιμίκο- ο δήμαρχος Θεσσαλονίκης κατάφερε να σοκάρει τους πάντες!..."

Μπουτάρης: «Είμαι κακός πούστης και θυμάμαι!» γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια
<script></script>

Απαντώντας σε επικρίσεις που δέχεται για το έργο του στην πόλη -και ειδικότερα σε παλαιότερη κριτική από τον Ανδρέα Πα ΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκης κατάφερε να σοκάρει τους πάντες!

Προκάλεσε και ξάφνιασε εκ νέου το ακροα ΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκης, σε συνέντευξη Τύπου, που παραχώρησε για τα δημοτικά τέλη.



Μιλώντας για τον γραμματεία της ΝΔ, Ανδρέα Παπαμιμίκο, ο οποίος σε τηλεοπτική εκπομπή τον είχε κατηγορήσει ότι δεν έχει κάνει ούτε ένα έργο στη Θεσσαλονίκη, ο κ. Μπουτάρης είχε «πληρωμένη» απάντηση.



«Εμάς πρώτη προτεραιότητά μας ήταν η οργανωτική αναδιάρθρωση του δήμου, έτσι ώστε να λειτουργεί σωστά και όχι να κάνουμε έργα» υπογράμμισε και συμπλήρωσε, προκαλώντας... σοκ: «Εγώ είμαι κακός πούστης και θυμάμα ΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκης θέλησε έτσι να τονίσει ότι θυμάται τις προεκλογικές του δεσμεύσεις και δεν τις έχει παραβεί...



Πηγή: seleo.gr

γραφεια ντετεκτιβ θεσσαλονικη τιμεσ απιστια διαζυγιο μοιχεια γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글