subject Rivian R1S و Cadillac Lyriq در حال افزایش در تسلا مدل Y هستند
writer Eugenia Gouger
email eugeniagouger@ig.com.br
date 24-09-19 15:37
hit 5

본문

خودروی الکتریکی کادیلاک لیریک در نمایشگاه 2022 آمریکای شمالی در زمین نمایشگاه جابه جا می شود ... [+] نمایشگاه بین المللی خودرو در دیترویت، میشیگان، در 14 سپتامبر 2022. (عکس از جف رابینز / خبرگزاری فرانسه) (عکس از GEOFF ROBINS/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
خبرگزاری فرانسه از طریق Getty Images با کاهش سهم بازار تسلا، تعداد رقبا در حال افزایش است. هر دو شاسی بلند Rivian R1S و Cadillac Lyriq امسال شاهد رشد انفجاری هستند، زیرا قراردادهای اجاره ای جذاب را آغاز می کنند.
عددها خودشان گویای مطلب هستند:
تسلا همچنان پیشتاز است اما سهم کاهش می یابد: اشتباه نکنید، تسلا همچنان رهبر بلامنازع در بازار خودروهای برقی ایالات متحده است. اما در حال از دست دادن سهم بازار است. بر اساس Kelley Depressing Book، تسلا در پایان سه ماهه دوم 50.8 درصد از سهم بازار خودروهای برقی در ایالات متحده را در اختیار داشت. اما این میزان نسبت به سال گذشته 9.6 درصد کاهش داشته است. مدل Y با افت 1.2 درصدی رشد مواجه شد.
رشد کادیلاک Lyriq: بر اساس Kelley Blasphemous Book، کادیلاک 13094 خودروی برقی Lyriq را در سه ماهه دوم سال جاری فروخت که جهشی عظیم 465.4 درصدی در فروش سالیانه نسبت به سال گذشته داشته است.
Lyriq امتیاز 9 را در مقیاس 10 از Railroad car and Driver دریافت کرد و قیمت آن کمتر از 60000 دلار است. 7500 دلار اعتبار مالیاتی فدرال را اضافه کنید و قیمت اولیه قبل از مالیات و هزینه ها به کمتر از 52000 دلار کاهش یابد. کادیلاک همچنین معاملات اجاره‌ای تهاجمی ارائه می‌کند که آن را با مدل Y رقابتی می‌کند. ادموندز معاملاتی تا 391 دلار در ماه با 5000 دلار کاهش نشان می‌دهد که بسیار رقابتی با تسلا است. مدل‌های Lyriq با فناوری کمک راننده سوپر کروز جنرال موتورز نیز در دسترس هستند که در واقع خودرو را بدون هندزفری در بزرگراه هدایت می‌کند.
فروش Rivian R1S در سال افزایش یافت: R1S EV ریوین نیز شاهد رشد بزرگ و حتی اعداد بیشتر است زیرا پیکاپ R1T در صندلی عقب به سمت شاسی‌بلند ریویان متمرکز بر خارج از جاده قرار می‌گیرد. طبق گزارش KBB، تولیدکننده خودروهای برقی مستقر در ایروین در کالیفرنیا، 16154 R1S را تا سه ماهه دوم سال جاری فروخته است که نرخ رشد 139.5 درصدی را در سال تا به امروز داشته است. و R1S اکنون یک منظره نسبتاً آشنا در هر دو سواحل است - در مکان هایی مانند لس آنجلس و فیلادلفیا. من در لس آنجلس زندگی می کنم و R1s را در اطراف شهر بسیار بیشتر می بینم. و دو تا از همسایه های من در حال حاضر ریویان دارند. در سفر اخیر به حومه فیلادلفیا، از دیدن R1S در جاهایی که یک سال قبل هیچ ندیده بودم، شگفت زده شدم.
اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5% در سال 2024 توسط Cassidy Horton Subscriber مانند تسلا و کادیلاک، Rivian نیز اکنون معاملات اجاره جذاب‌تری ارائه می‌دهد. R1S Run a risk Twofold Stock مدل 2025 با موتور دوگانه و برد استاندارد (258 مایل) با اجاره ماهانه 699 دلار ارائه می شود. با احتساب هزینه های اولیه، حدود 8594 دلار در هنگام امضای قرارداد در کالیفرنیا (بدون احتساب مالیات و هزینه ها) موعد مقرر است. در مقایسه، اجاره تسلا مدل Y با برد بلند AWD (با برد 308 مایل) با مبلغ 499 دلار در ماه (بدون احتساب مالیات و هزینه ها) با پیش پرداخت 2999 دلاری ارائه می شود.
من را در توییتر دنبال کنید. Brooke CrothersFollowingمن یکی از بنیانگذاران اخبار CNET، یک گزارشگر فناوری برای نیویورک تایمز، و یک خبرنگار و سردبیر هفته نامه آسیایی وال استریت ژورنال - دومی در ژاپن، جایی که ده سال زندگی کردم، بودم.

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you treasured this article and you would like to get more info relating to اخبار جدید اتومبیل nicely visit our own internet site.
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글