subject до чого сниться якщо ламаєш вікна
writer Fanny
email fanny_sloane@sbcglobal.net
date 24-09-10 09:26
hit 5

본문

 
 
 
 
 
 

 
 
до чого сниться якщо ламаєш вікна [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 

 
 
сон про вошей до чого сниться [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 

 
 
1996 рік - що сталося у світі - календар на 1996 рік [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 

 
 
хто я тепер за знаками зодіаку [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 

 
 
подарунки на день народження для козерога на [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 

 
 
знак землі за гороскопом сумісність [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
6 хв. Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення. 1996 рік — у Києві відновлюють пам'ятник княгині Ользі, зруйнований 1919 року;; 1997 рік — шрі-ланкієць А.Джоакім встановлює світовий рекорд. 1996 в Україні — це перелік головних подій, що відбуваються у 1996 році в Україні. Також подано список відомих осіб, що померли в 1996 році. Крім того, зібрано список пам'ятних. 1996 (MCMXCVI) was a leap year starting on Monday of the Gregorian calendar, the 1996th year of the Common Era (CE) and Anno Domini (AD) designations, the 996th year of the 2nd. Юлій Цезар прийшов до влади у Римі, астрономам дали завдання покращити античний римський календар, рік у якому складався із 355 днів і одного.Він охоплює дванадцять знаків зодіаку, а саме: якщо приснилася бібліотека Овен, Телець, Близнюки, рак, Лев, Діва, ваги, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, та Риби. Ми часто плутаємо сузір'я і знаки зодіаку. Це не дивно, адже знаки зодіаку мають ту саму назву, що й сузір'я. Дійсно, за рік Сонце проходить. Хто ви за знаком Зодіаку і що це означає — які риси. В мережі шириться інформація, що NASA додало 13 сузір'я Змієносець. Чи правда це, та що відомо про новий знак зодіаку Змієносець від NASA.
  • Щоб точно дізнатися свій знак зодіаку, знадобляться: дата народження людини (число і місяць); таблиця з виділеними часовими межами, коли конкретний знак.


  • .
    ==============================================================

    ~~~~~ карта таро на зраду дружини ~~~~~

    ==============================================================
    .
    • 페이스북으로 보내기
    • 트위터로 보내기
    • 구글플러스로 보내기
    • 블로그 보내기
    • 텔레그램 보내기

    댓글목록

    등록된 댓글이 없습니다.

    이전글 다음글