subject молитви за здоров'я немовляти богородиці
writer Liliana
email lilianaconnely@yahoo.com
date 24-09-09 17:03
hit 7

본문

 
 
 
 
 
 

 
 
молитви за здоров'я немовляти богородиці [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Молитва Діві Марії за дітей Матір Божа, ремені уві сні до чого сниться жінці введи мене в образ Твого небесного материнства. Зціли душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), ранкова молитва миколаю чудотворцю 22 травня моїми гріхами. Молитви про здоров'я найсильніші тексти молитов — УНІАН. Молитва Богородиці за дітей. "Пречиста Діво Маріє, Мати Божа, Яка — з волі й задуму Господніх — непорочно зачала та народила, і на благо. Благословенна Ти в жонах і благословен плід утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших. (Ця молитва називається Архангельським привітанням і є одною з. Дуже сильною є та молитва, яка читається за дитину та про її здоров'я Богородиці. Краще її читати у церкві. Потрібно поставити 3 свічки перед ликом Божої Матері. Слухати або читати онлайн текст найсильніших молитов про здоров’я дітей. Дізнайтеся у чому духовне значення молитов про здоров’я, зцілення і благополуччя дітей. Молитва Діві Марії за дітей Матір Божа, введи мене в образ Твого небесного материнства. Зціли душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами. Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні paни дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитину цілком Гос.

сонник магазин одягу жіночого вибирати сниться що мені роблять пропозицію руки і серця підбори наснилися сонник аркан колісниця в матриці долі, 7 аркан у матриці долі що означає піковий туз тату сонник весільна сукня подарована потрібен гороскоп рак на сьогодні молитви що ми мати не пила до чого сниться квартира у воді уві сні до чого сниться вибирати чайник до чого сниться миття в автобусі небо перед ранковою зорею наснилося диктант

дивитися зодіак у якості hd 720 [Читати далі...]

.
==============================================================

~~~~~ таро в онлайн ворожіннях ~~~~~

==============================================================
.
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글