subject celebrities celebrities celebrities Βόλος «Μεσημεριανή εκπομπή δεν θα …
writer Marla Andrzejew…
email marlaandrzejewski@outlook.com
date 24-08-31 06:44
hit 2

본문

Βόλος Για τα ταμπού στην παρουσίαση μεσημεριανής εκπομπής μίλησε η Μυρτώ Αλικάκη. «Γενικώς έχω κάποια......

«Μεσημεριανή εκπομπή δεν θα έκανα, θα ξεφτιλιζόμουν» Βόλος Έχει κάποια ταμπού στην τηλεόραση η Μυρτώ Αλικάκη




Για τα ταμπού στην παρουσίαση μεσημεριανής εκπομπής μίλησε η Μυρτώ Αλικάκη.



«Γενικώς έχω κάποια ταμπού στην τηλεόραση, γιατί κινούμαι κυρίως στον χώρο του θεάτρου. Στον βαθμό όμως που έχω την δυνατότητα της επιλογής, προτιμώ να κάνω αυτό που ξέρω καλύτερα. Και είναι ευχής έργον να συνεργάζομαι με ανθρώπους σπαθί που ότι λένε αυτό και γίνεται, Κατασκευή ιστοσελίδων Βόλος: CSS που πληρώνουν συμπαθέστατα και άμεσα. Μια φορά με πήραν από το DWTS και είπα όχι. Θα ήταν ασφαλώς κάποια έξτρα χρήματα για μένα, αλλά όχι τόσα ώστε να πω ότι αξίζει τον κόπο. Μεσημεριανή εκπομπή δεν θα έκανα, γιατί θα ξεφτιλιζόμουν. Ούτε την λογική του δημοσιογράφου έχω, Βελτιστοποίηση για Μηχανές Αναζήτησης (SEO) Βόλος: Ανάλυση Ανταγωνισμού ούτε και το γίγνεσθαι των celebrities» τόνισε στην Real.



Βόλος Βόλος Οι 439 που προσλαμβάνονται στη Δημόσια Τηλεόραση


Τα ονόματα των 439 ατόμων που θα εργαστούν με δίμηνες συμβάσεις στη Δημόσια Τηλεόραση ανακοίνωσε τη Δευτέρα, ο ειδικός διαχειριστής, Γκίκας Μάναλης, ενώ στην ΕΡΤ ετοιμάζεται συναυλία για τους τρεις μήνες από το "λουκέτο".



Σημειώνεται ότι τελικά επιλέχθηκε μικρότερος αριθμός από αυτόν που είχε ανακοινωθεί αρχικά.



"Η Ειδική Διαχείριση έχει τεθεί σε μερική λειτουργία και έχουν καταστεί εμφανέστερες οι ανάγκες σε προσωπικό (...). Άλλωστε, μέχρι και σήμερα ο χώρος απασχόλησης των υπαλλήλων περιορίζεται στα κτήρια της Κατεχάκη και της Μουρούζη", αναφέρει στην σχετική ανακοίνωση ο κ. Μάναλης.



Στο μεταξύ, "αγκάθι" για την κυβέρνηση παραμένει η παρουσία των απολυμένων της ΕΡΤ στις εγκαταστάσεις της Αγίας Παρασκευής. Προ ημερών ο υπουργός για τα δημόσια ΜΜΕ, Παντελής Καψής, προειδοποίησε για παρέμβαση του εισαγγελέα.







Βόλος Κόντρα Κεδίκογλου – Παφίλη με βαρείς χαρακτηρισμούς για τον 902

Κεδίκογλου: «Χάσατε το ηθικό πλεονέκτημα. Το ΚΚΕ δεν είναι θύμα αλλά θύτης του καπιταλισμού» - Παφίλης: «Είσαι ανίκανος και αισχρός»  - Κρεμαστινός: «Προσωπικές οι απόψεις Κεδίκογλου. Το ΠΑΣΟΚ δεν τις υιοθετεί»

Σφοδρή σύγκρουση μεταξύ του υφυπουργού Παιδείας Συμεών Κεδίκογλου και του κ. Θανάση Παφίλη εξελίχθηκε στη Βουλή, με αφορμή την πώληση του τηλεοπτικού σταθμού 902 σε υπεράκτια εταιρία.



Αξίζει πάντως να σημειωθεί ότι αμέσως μετά την σύγκρουση ο κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος του ΠΑΣΟΚ Δημήτρης Κρεμαστινός «άδειασε» τον υφυπουργό, λέγοντας «εμείς ως χώρος δεν υιοθετούμε αυτές τις απόψεις. Είναι απόψεις προσωπικές του υπουργού και όχι δικές μας. Το ότι υ
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글