subject ποδόσφαιρο Ρόδο ποδόσφαιρο ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Η θέση μου είναι στην Μπα…
writer Veda
email vedawaddell@gmail.com
date 24-08-29 06:10
hit 3

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Τέλος στα σενάρια περί αποχώρησης του από την Μπαρτσελόνα έβαλε ο Λιονέλ Μέσι, νεοδμητα ενοικιαζομενα βολος με δηλώσεις του σε ολλανδική εφημερίδα, διαψεύδοντας έτσι τις φήμες που τον......

«Η θέση μου είναι στην Μπαρτσελόνα» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Λιονέλ Μέσι: Το να βρίσκομαι στην ομάδα αυτή είναι το όνειρο της ζωής μου




Τέλος στα σενάρια περί αποχώρησης του από την Μπαρτσελόνα έβαλε ο Λιονέλ Μέσι, πωλησεισ κατοικιων βολος ευκαιριεσ με δηλώσεις του σε ολλανδική Εφημερίδα, διαψεύδοντας έτσι τις φήμες που τον ήθελαν να έχει ήδη κλείσει στην Παρί Σεν Ζερμέν.



«Με τιμά που το όνομα μου εμπλέκεται στα μεταγραφικά τόσων μεγάλων ομάδων», τόνισε αρχικά ο αργεντινός άσος και συνέχισε: «Σίγουρα υπάρχουν πολλές ομάδες που δείχνουν ενδιαφέρον για εμένα, πωλειται ρετιρε βολος αλλά η θέση μου δεν έχει αλλάξει. Το ποδόσφαιρο που μου ταιριάζει είναι εδώ στην Μπαρτσελόνα και το να βρίσκομαι στην ομάδα αυτή είναι το όνειρο της ζωής μου», ξενοδοχεια αμπελοκηπουσ βολος ανέφερε.



Ο Μέσι σχολίασε και τους πολλούς τραυματισμούς τον οποίο και έχουν ταλαιπωρήσει: νεοκλασικα σπιτια βολος ενοικιαση «Αυτή η σεζόν δεν έχει ξεκινήσει καλά μέχρι τώρα, πωλησεισ loft βολος μετά τα Χριστούγεννα όμως όταν θα περάσει αυτή η κακή περίοδος ελπίζω όλα να πάνε καλά».



Πηγή: Sport-fm.gr



ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Συμφώνησε για ανανέωση ο Ρονάλντο!

Παίκτης της Ρεάλ Μαδρίτης μέχρι το 2018 θα παραμείνει ο Κριστιάνο Ρονάλντο, καθώς όπως αναφέρει η «As», ο μάνατζέρ του Ζόρζε Μέντες, συναντήθηκε με τον πρόεδρο, Φλορεντίνο Πέρεθ και συμφώνησαν.

Η ισπανική Εφημερίδα, αποκαλύπ ΤΕΙ την είδηση που ξεδιαλύνει οριστικά το τοπίο της παραμονής του Πορτογάλου σούπερ σταρ στο «Μπερναμπέου», πωλησεισ σπιτιων βολος κεντρο συνδυάζοντας μάλιστα την συνάντηση του μάνατζέρ του με τον ισχυρό άνδρα της « βασίλισσας» και με τις δηλώσεις του «CR7» σε ραδιοφωνικό σταθμό της Πορτογαλίας.



«Φυσικά και απολαμβάνω το ποδόσφαιρο στη Μαδρίτη. Βρίσκομαι 4 χρόνια στο σύλλογο, οπότε θα ήθελα να συνεχίσω», πωλειται οικοπεδο βολος ήταν επ’ ακριβώς τα λόγια του.



Διαβάστε περισσότερα στο sport-fm.gr ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Τιμητική πλάκα για τον Μάριο Φραγκούλη στην Αγία Νάπα

Σε γραπτή ανακοίνωση του Δήμου αναφέρεται ότι η τελετή «θα γίνει παρουσία του ιδίου του καλλιτέχνη, του Δημάρχου Αγίας Νάπας Γιάννη Καρούσου και του Δημοτικού Συμβουλίου το Σάββατο 28 Σεπ Τεμβρίου στις επτά το βράδυ, δηλαδή λίγο πριν την έναρξη της μεγάλης συναυλίας του καλλιτέχνη»

Τελετή αποκάλυψης τιμητικής πλάκας με το όνομα του τραγουδιστή Μάριου Φραγκούλη θα πραγματοποιηθεί στην Αγία Νάπα στη Πλατεία Διασημοτήτων, που δημιούργησε πρόσφατα ο Δήμος, στα πλαίσια του Διεθνούς Φεστιβάλ που φέτος κλείνει 29 χρόνια ζωής.



Σε γραπτή ανακοίνωση του Δήμου αναφέρεται ότι η τελετή «θα γίνει παρουσία του ιδίου του καλλιτέχνη, πωλειται ρετιρε βολος του Δημάρχου Αγίας Νάπας Γιάννη Καρούσου και του Δημοτικού Συμβουλίου το Σάββατο 28 Σεπ Τεμβρίου στις επτά το βράδυ, νεοκλασικα σπιτια βολος ενοικιαση δηλαδή λίγο πριν την έναρξη της μεγάλης συναυλίας του καλλιτέχνη».








ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: νεοδμητα διαμερισματα πωληση βολος http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/612480/i-thesi-mou-einai-stin-bartselona/




ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글