subject ζωή Μπάγερν διοίκηση ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Παραιτήθηκε ο Οικονομόπουλος
writer Marita
email marita.calvert@yahoo.com
date 24-08-28 18:22
hit 6

본문

σπιτογατοσ βολος καλλιθεα - https://bee-iolkos.gr/ATHENS-0000000673-spitogatos-volos-kallithea.html. ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Παραιτήθηκε ο Οικονομόπουλος

Παραιτήθηκε ο Οικονομόπουλος ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Ο γενικός διευθυντής του Παναιγιάλειου, Δημήτρης Οικονομόπουλος, υπέβαλε την παραίτησή του.






Αυτό γνωστοποίησε με επιστολή του σ ΒόλοΒόλου. Αναλυτικά, η δήλωση του Δημήτρη Οικονομόπουλου:


«Τα τελευταία δύο χρόνια η ομάδα που λέγεται ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ «ανάγκασε» τα Μ.Μ.Ε. πανελλαδικά, αλλά και τις αντίπαλες ομάδες να ασχοληθούν μαζί της με κολακευτικά σχόλια.


Προφανώς δεν τα ξέρουν καλά τα πράγματα όλοι αυτοί, γιατί εδώ στο Αίγιο που ζω και κινούμαι, όλοι έχουν να μου «πουν κάτι», όλοι έχουν «μία απορία, όλοι «βλέπουν κάτι», που εγώ δεν βλέπω.


Συμπέρασμα: ΙΔΕΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.


Νόμιζα ότι είχα να αντιπαλέψω μόνο κάποιους τηλεοπτικούς εξυγιαντές του ποδοσφαίρου, αλλά εδώ βλέπω πολλούς που έχουν «γεννηθεί μέσα στα γήπεδα» και κάτι περίεργα τα πιάνουν στον αέρα. (Σωστά τα λέω Χάρη; Ετσι είναι κύριε Γιάννη;)


Με την δική σας λογική η Μπαρτσελόνα δεν θα έπρεπε να κατέβει φέτος, μετά το 0-7 σε δύο παιχνίδια από την Μπάγερν. Ούτε βέβαια, σπιτι βολος ενοικιο και η Αρσεναλ μετά το 8-2 από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.


6/5/2012 ο Παναιγιάλειος δεν κατέβηκε στις Βρασιές να παίξει. Τότε παραλάβαμε τη ομάδα! Προφανώς κάποιοι έχουν ασθενή μνήμη αν όχι επιλεκτική!


Για σας δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να σπαταλήσει ούτε ένα δευτερόλεπτο ακόμα από την ζωή μου.


Επειδή ποτέ δεν δήλωσα ποδοσφαιροπαράγοντας και ελπίζοντας ότι η ζημιά που προκάλεσα στην ομάδα με την συμμετοχή μου δεν είναι ανεπανόρθωτη, υποβάλω στο Δ.Σ. την παραίτησή μου από τη θέση του Γενικού Διευθυντή της ΠΑΕ.


Ελπίζω ότι όλοι αυτοί με τις «ΙΔΕΕΣ» θα θελήσουν να τις υλοποιήσουν μετέχοντας ενεργά στην Διοίκηση της ομάδος και τους εύχομαι καλή επιτυχία.


Θέλω να ευχαριστήσω ΟΛΟΥΣ αυτούς που συνεργάστηκα μαζί τους στην Διοίκηση τα δύο τελευταία χρόνια. Ο καθένας πρόσφερε και προσφέρει αυτό που μπορεί.


Υ.Γ.: Να ζητήσω συγνώμη από τους φανατικούς της ίντριγκας (προβάλλεται ακόμα η Τόλμη και Γοητεία;) που δεν καταφέρομαι εναντίων κάποιων συνεργατών μου από την Διοίκηση, όπως συνηθίζεται στις παραιτήσεις.


Οικονομόπουλος Δημήτρης».




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ


ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Αντ. Σαμαράς: «Συγγνώμη, δήμαρχε, που έφτασα πριν από σένα!»

Αιφνιδιαστική εμφάνιση του Πρωθυπουργού στο δείπνο Μιχελάκη - δημάρχων σε ταβέρνα της Κηφισιάς

Σε ιδιαιτέρως φιλικό κλίμα δείπνησαν το βράδυ της Δευτέρας, στη γνωστή ταβέρνα της Κηφισιάς, σπιτια βολος για ενοικιαση «Τηλέμαχος», σπιτια προσ ενοικιαση βολος αμπελοκηποι ο πρωθυπουργός, Αντώνης Σαμαράς, ο υπουργός Εσωτερικών, Γιάννης Μιχελάκης και δήμαρχοι της Αττικής, που εκλέγονται στη Β' Αθηνών.



Ο πρωθυπουργός, αλλά και ο υπουργός Εσωτερικών, άκουσαν τις απόψεις των δημάρχων για το νομοσχέδιο που προωθεί η κυβέρνηση και προβλέπει τις αλλαγές στον τρόπο εκλογής δημάρχων και δημοτικών συμβούλων στις αυτοδιοικητικές εκλογές του Μαΐου 2014, ενώ ενημερώθηκαν και για τα θέματα που απασχολούν την Τοπική Αυτοδιοίκηση.

 

Η είδηση ωστόσο είναι ότι οι δήμαρχοι δεν είχαν ενημερωθεί για την παρουσία του Πρωθυπουργού, καθώς εκείνος εμφανίστηκε αιφνιδιαστικά στην ταβέρνα στις 10 το βράδυ.



Κάποιοι από τους δημάρχους μάλιστα είχαν αποφασίσει να μην παραστούν, προφανώς επειδή θεώρησαν ότι η προγραμματισμένη συνάντησή τους με τον υπουργό Εσωτερικών, κ. Γιάννη Μιχελάκη, θα ήταν υπόθεση ρουτίνας.



Ο πρωθυπουργός, ωστόσο, είχε διαφορετική άποψη και έδωσε κανονικά το «παρών», προκαλώντας... πανικό στους απόντες.



Αμέσως, σήμανε συναγερμός και όσοι απουσίαζαν σχεδόν... τσακίστηκαν για να ανέβουν στην Κηφισιά, σπιτι προσ ενοικιαση βολος με απόκλιση από μισή μέχρι μία ώρα, ανάλογα με την περιοχή που βρισκόταν ο καθένας.



Ο κ. Σαμαράς δεν άφησε να περάσει απαρατήρητη η απουσία τους και, απευθυνόμενος σε έναν εξ αυτών, του είπε: «Συγγνώμη, δήμαρχε, που έφτασα πριν από σένα».



Τότε, ο κ. Μιχελάκης πήρε το λόγο και, απευθυνόμενος προς τους παρευρισκόμενους, πρόσθεσε χαριτολογώντας: φθηνα ξυλα για τζακι στην βολος «Αν ταξιδέψεις με τον πρωθυπουργό, για να τον προλάβεις, πρέπει να φύγεις με την προηγούμενη πτήση!».
ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Παράταση στα εισιτήρια διαρκείας της ΑΕΚ

Να δώσουν παράταση στην διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μέχρι της 20 Σεπ Τεμβρίου αποφάσισαν οι διοικούντες την ΑΕΚ.

Οι άνθρωποι της Ένωσης, βλέποντας το τεράστιο ενδιαφέρον που υπάρχει από τους οπαδούς της ομάδας, παρότι η ομάδα θα αγωνιστεί φέτος στην Γ΄ Εθνική, αποφάσισαν να δώσουν τη δυνατότητα στον κόσμο να προμηθευτεί ετήσια κάρτα μέχρι και δύο μέρες πριν τη σέντρα του πρωταθλήματος και εννέα πριν το πρώτο επίσημο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ. Σύμφωνα με την ενημέρωση της διοίκησης, έχουν διατεθεί ήδη περισσότερα από δέκα χιλιάδες εισιτήρια διαρκείας.



Αναλυτικά η ανακοίνωση:



«Λόγω της ζήτησης που υπάρχει από τους φιλάθλους της ομάδας μας και αφού ο πρώτος επίσημος αγώνας της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ θα πραγματοποιηθεί στις 29 Σεπ Τεμβρίου, παρατείνεται η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας μέχρι τις 20 Σεπ Τεμβρίου».



Πηγή:  sport-fm.gr




ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
source: http://footballleaguenews.gr/teams/south/panaigialeios-/item/25533-παραιτήθηκε-ο-οικονομόπουλος.html




ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ…
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글